Asystent / Asystentka ds. Eksportu

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie materiałów sprzedażowych i marketingowych
- prace tłumaczeniowe
- prowadzenie korespondencji handlowej w językach polskim i angielskim
- zarządzanie treścią strony WWW

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
- studia wyższe (ukończone lub w trakcie)
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- pożądane cechy charakteru: solidność, dokładność i dbałość o szczegóły, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów, wysoka etyka pracy

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w dynamicznej firmie
- przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w obszarach sprzedaży i marketingu
- dużą swobodę w pracy
- miejsce pracy: Warszawa

Prezentacja firmy

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management