Asystent / Asystentka ds. administracyjnych

Valentis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kompleksowa obsługa biurowo – administracyjna
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
  • organizacja przesyłek kurierskich i pocztowych
  • administrowanie wewnętrzną flotą samochodową firmy
  • prowadzenie dokumentacji floty samochodowej
  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • sporządzanie raportów i analiz
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień zw. z flotą samochodową firmy
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zgranym i młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna Valentis Polska Sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Analityka