Asystent/asystentka do działu księgowości

Eurotex International Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała firma handlowa poszukuje rzetelnej, solidnej i odpowiedzialnej osoby do swojego oddziału w Swarzędzu na stanowisko asystent/asystentka do działu księgowości.

 zarządzanie dokumentacją magazynową i sprzedażową

 nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych i magazynowych

 wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego

 nadzór nad zapasami magazynowymi

 prowadzenie ewidencji ilościowej i wartościowej

 przygotowanie dokumentów dla DZIAŁU KSIĘGOWEGO

 aktywna współpraca z DZIAŁEM HANDLOWYM

 kompletowanie i archiwizacja dokumentów sprzedażowych

Wymagania

biegła znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny

 wiedza z zakresu rachunkowości

 dobra organizacja pracy oraz samodzielność

 doświadczenie w dziale księgowym

 mile widziana znajomość zasad pełnej księgowości

Oferujemy:

§  elastyczne godziny pracy

§  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

§  pracę w dynamicznie rozwijającym się biznesie

§  przyjazna atmosfera pracy

Prezentacja firmy

Nowo powstała, prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma handl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa