Asystent/Asystentka biura

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne

Główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu
  • Organizacja spotkań biznesowych\eventów i konferencji
  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej
  • Sortowanie korespondencji
  • Organizowanie podróży służbowych
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Współpraca z działem HR

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Prawa jazdy kat.B
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjnych
  • Znajomości pakietu Office

Oferujemy: pracę na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin, pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku