Asystent/Asystentka Biura

QPS

Warszawa, mazowieckie

QPS

Nasza Wizja

Poprzez specjalizację, skupienie się na wdrażaniu innowacyjnych oraz elastycznych rozwiązań, a także ciągłą optymalizację kosztową organizacji, aspirujemy do roli najlepszego dostawcy usług Service Desk, Serwisu IT i Call Center. Mamy ciągły niedosyt w podnoszeniu jakości usług. Chcemy patrzeć na biznes oczami naszych Klientów. Chcemy być stabilnym, kreatywnym i elastycznym partnerem, dlatego kładziemy nacisk na długofalowe relacje biznesowe.

Nasze usługi opierają się przede wszystkim na ludziach, zatem tworzymy przyjazne otoczenie w pracy i dbamy o wizerunek wiarygodnego pracodawcy, gramy fair, realnie wspieramy różnorodność, kreatywność oraz chęć rozwoju.

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa recepcji.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej wraz z rejestracją w systemie, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w firmie.
  • Wstępny opis dokumentów księgowych.
  • Zamawianie niezbędnych artykułów spożywczych i biurowych oraz nadzór nad magazynkiem materiałów.
  • Zaopatrzenie w sprzęt, urządzenia i materiały zgodnie z wewnętrznymi procedurami, nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem.
  • Obsługa obiektu – dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji, organizowanie napraw, remontów, przeglądów. Nadzór nad pracą Podwykonawców.
  • Organizacja podróży służbowych, rezerwacja biletów i hoteli dla pracowników.
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego biura.
  • Zapewnienie administracyjnego wsparcia naszym Pracownikom oraz bieżąca współpraca przy codziennych obowiązkach Zespołu.
  • Zarządzanie powierzchnią biura, organizowanie stanowisk pracy dla nowych osób.
  • Utrzymywanie relacji z zewnętrznymi dostawcami i partnerami obsługującymi biuro.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Inwentaryzacje - przygotowywanie i nadzór.

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych.
  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Dokładność i rzetelność wykonywanych prac.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Komunikatywność oraz duże zdolności organizacyjne.
  • Chęć i łatwość uczenia się.
  • Wysoka kultura osobista, energia i pozytywne nastawienie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość podstawy księgowości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczny czas pracy, do wyboru - 7.30-15.30, 8-16, 9-17;
  • możliwość rozwoju;
  • dużą samodzielność;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinasowanie do karty sportowej;
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy;
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym Zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Aplikując akceptujesz poniższą Klauzulę informacyjną