Asystent / Asystentka biura

Risco Software Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Risco Software Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Planujesz rozwój swoich kompetencji w prowadzeniu biura? Chcesz trafić do firmy ze zgranym zespołem? To ma być nowa, fajna praca?

Zapraszamy do Risco Software – 4. firmy tworzącej systemy informatyczne dla bankowości wg Rankingu IT@Bank za 2015 rok. Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent / Asystentka biura

Główne zadania:

• Realizacja zadań z zakresu prowadzenia biura,

• Prowadzenie recepcji, w tym obsługa połączeń telefonicznych,

• Zarządzanie kalendarzem spotkań,

• Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej w języku polskim i angielskim,

• Prowadzenie dokumentacji, prawidłowy obieg informacji i dokumentów, archiwizacja pism,

• Prace administracyjne na rzecz Zarządu,

• Realizacja zapotrzebowań wewnętrznych.

Szukamy osób, które posiadają:

• Wykształcenie min. średnie, najchętniej co najmniej licencjat,

• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację oraz korespondencję w tym języku, udokumentowaną certyfikatem,

• Wiedzę z zakresu podstaw księgowości,

• Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Biegłą znajomość programów z pakietu MS Office,

• Bardzo wysoką kulturę osobistą,

• Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami naraz,

• Doskonałą organizację pracy, inicjatywę i zaangażowanie.

Jako dodatkowy atut traktujemy:

• Biegłą znajomość jęz. angielskiego,

• Więcej niż roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Odbyte szkolenia w zakresie obsługi klienta i organizacji pracy biura.

Oferujemy:

• Nowoczesne standardy i narzędzia pracy,

• Pracę w firmie z ciekawym portfolio Klientów,

• Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie organizacji swojej pracy,

• Atrakcyjne warunki pracy, w tym: konkurencyjne wynagrodzenie, pulę benefitów m.in. w obszarze nauki języków i opieki medycznej,

• Fantastyczną atmosferę w zespole i satysfakcję z pracy,

• I wiele innych korzyści...

Oczekujemy na Państwa zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Risco Software na potrzeby procesów rekrutacji.