Orienta Polska Sp. z o.o.

Asystent/Asystentka biura

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk k Gdynia, Sopot

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży oil&gas , poszukuje kandydatów na stanowisko: Sekretarz/Sekretarka.

Zakres obowiązków:
- Obsługa sekretariatu
- Organizacja wyjazdów służbowych
- Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
- Zarządzanie dokumentacją kadrową
- Przygotowywanie dokumentów, raportów i zestawień
- Dbanie o wyposażenie biura

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
- Znajomość pakietu MS Office
- Komunikatywność
- Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (do końca września/października, z możliwością przedłużenia)
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
- Pracę przy prestiżowym projekcie
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.