Asystent / Asystentka biura z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grudziądz, Świecie, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Grudziądz, Świecie

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa recepcji międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i sprawnej komunikacji wewnętrznej
  • Współudział w koordynacji spotkań biznesowych
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi biurowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
MIEJSCE PRACY: GRUDZIĄDZ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials