Asystent / asystenka HR w niepełnym wymiarze godzin z j. angielski

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell Holandia sp. z o.o należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje do pracy w Tilburgu osoby na stanowisko asystenta HR. Praca w niepełnym wymiarze czasu.

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie zasobów ludzkich (odpowiednie wykształcenie nie jest wymagane);
- biegła znajomość języka angielskiego, dobra znajomość holenderskiego będzie dodatkowym atutem;
- prawo jazdy;
- elastyczność;

Oferujemy:
- praca w niepełnym wymiarze czasu ok. 24godzin w tygodniu
- w dłuższej perspektywie możliwość zwiększenia liczby godzin
- pracę w szybko rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju osobistego i zawodowego;

Na miejscu darmowy transport, opieka polskich koordynatorów, dobre warunki mieszkaniowe.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji