asystent architekta

HiM Grupa Projektowa

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy asystenta architekta. Praca stacjonarna (Łódź - Widzew), 3-5 dni w tygodniu.
Zakres obowiązków: pomoc przy opracowaniu projektów budynków użyteczności publicznej i projektów urbanistycznych (tory wyścigowe) a także wnętrz; opracowywanie koncepcji mniejszych obiektów, w tym małej architektury; opracowywanie formy graficznej projektu - prezentacja; wykonywanie obiektów 3d i wizualizacji.

Szukamy osób zaangażowanych i szybko uczących się; doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, choć mile widziane.

Rodzaj umowy: o dzieło/zlecenie, nie wykluczamy na etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + portfolio w formacie PDF. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

biegła znajomość Archicada, sketchup + vray, photoshop.

Prezentacja firmy

W oparciu o nasze doświadczenia w projektowaniu architektury i wn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura