Asystent/​Agent ​nieruchomości/Własne biuro

PRO-PER-TY Polska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy ?

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
RE/MAX to ​najwyższe standardy na rynku nieruchomości​
RE/MAX to wyjątkowe szkolenia sprzedażowe, seminaria i konferencje
RE/MAX to 41-letnie know-how wykorzystywane w 97 krajach
RE/MAX to globalny system rekomendowania Klientów z całego świata

Chcesz​ być samodzielny, ale nie sam ?
Interesuje Cię branża nieruchomości?

Lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą mobilną​ i​ kontaktową?

Jeśli tak – mamy dla Ciebie ​takie rozwiązania :
​- Asystent
* Możesz rozpocząć swoją karierę na rynku nieruchomości jako Asystent Agenta
- Agent
*Jesteś Agentem możesz podnieść standardy pracy i tworzyć swój zespół w ramach sieci RE/MAX
- Biuro w Biurze
*Prowadzisz biuro szukasz wsparcia? W ramach marki RE/MAX możesz nadal być swoim szefem i prowadzić swój zespół.

Miejsce

​wykonywanych czynności ​: Kraków i okolice

Nasi agenci prowadzą swój własny, samodzielny biznes bazujący na sprawdzonym systemie, pracują w oparciu o unikalny oraz wysoce motywacyjny prowizyjny system wynagrodzenia uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.
Przyłącz się do nas: zacznij promować siebie wykorzystując markę rozpoznawalną na całym świecie. Oferujemy pracę w ambitnym, wykwalifikowanym i profesjonalnym zespole z wysoką etyką zawodową, kompleksową pomoc ze strony biura, oraz nielimitowany potencjał zarobkowy!

Więcej szkoleń, więcej poleceń klientów, wyższe dochody i satysfakcjonująca długoterminowa kariera – wszystko w zasięgu ręki!

Zakres obowiązków​ :​

Pozyskiwanie ofert i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym budowanie i utrzymywanie bazy danych, pozyskiwanie ofert, sprawdzanie stanu​​ prawnego​, promocja​ nieruchomości, prezentacja nieruchomości, pomoc w załatwianiu formalności itp.

​Wymagania :​
Pozytywne nastawienie do życia. Entuzjazm.
Profesjonalizm i wysoka kultura osobista / etyka zawodowa.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność.
Ambicja, zdolność negocjacji. Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji.
Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.
Obsługa komputera. Dyspozycyjność.

Mile widziane:

Doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu.
Język angielski lub inny język obcy.

Oferujemy:

Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości.
Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne.
Największą na świecie bazę szkoleń online - nr 1 w branży.
Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje.
Możliwość budowania własnego zespołu agentów, tzw. biura w biurze.
Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia.

Dziękuję za wszystkie przesłane aplikacje

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX!!!

Prezentacja firmy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości, która została zbudowana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena