Asystent Administrowania Siecią IT

Praxis Invent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PRAXIS INVENT zajmująca się dystrybucją oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego i kopiującego, urządzeń peryferyjnych i części serwisowych, komputerów i akcesoriów do nich, nośników magnetycznych i optycznych, papierów, artykułów biurowych, artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej, poszukuje do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • pomoc w utrzymaniu systemów informatycznych działających w oparciu o Microsoft Windows Server i Linux
  • rozwiązywanie bieżących problemów sieci
  • wsparcie użytkowników
  • współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych
  • współpraca w utrzymaniu infrastruktury IT
  • pomoc w zarządzaniu AD / serwerami / systemami back-up / antywirusem / SCCM / SCOM / Sharepoint
  • zarządzanie aplikacjami / dostępami
  • pomoc w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji systemów
  • testowanie nowych systemów
  • pomoc w tworzeniu procedur instalacyjnych
  • pomoc przy wdrażaniu procedur bezpieczeństwa systemów
  • koordynacja z innymi działami dostosowania nowych wersji / systemów do oczekiwań użytkowników
  • pomoc w zarządzaniu systemami z rodziny Microsoft Windows - 7,10, Server 2012, Server 2016
  • bieżący monitoring stanu systemów, rozwiązywanie problemów i optymalizację środowiska

Oczekiwania:

  • znajomości pakietu MS Office, Excel
  • posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • wiedza i umiejętności z zakresu instalacji sieci
  • rozwiązywanie problemów sieciowych
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność, terminowość

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.).

Prezentacja firmy

Praxis Invent Sp. z o.o. należy do czołowych firm informatycznych w Polsce. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP