Asystent Administratora i Zarządcy Nieruchomości

Parama Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko Asystenta daje możliwość poznania branży zarządzania nieruchomościami oraz zawodu Administratora / Zarządcy Nieruchomości od podstaw, zarówno w biurze jak i na terenie nieruchomości. Asystent zdobywa cenną wiedzę merytoryczną i praktyczną, by móc samodzielnie obsługiwać nieruchomości. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji: ogłoszeń, pism, uchwał, zawiadomień, korespondencji, umów z podwykonawcami, itp.
  • przygotowywanie zestawień ofertowych
  • archiwizowanie dokumentacji
  • uczestniczenie w spotkaniach z mieszkańcami, zarządami Wspólnot Mieszkaniowych, z firmami podwykonawczymi
  • wizytacje nieruchomości
  • pomoc w nadzorze nad firmami podwykonawczymi: firmy sprzątające, ochroniarskie, konserwujące
  • pomoc w przygotowywaniu remontów i nadzorze nad nimi
  • zdobywanie wiedzy merytorycznej i doświadczenia

Wymagania:

  • biegła znajomość obsługi komputera - MS Office, Internet
  • zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
  • komunikatywność, samodzielność, dokładność

Mile widziane:

  • studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych oraz absolwenci specjalności związanej z gospodarowaniem nieruchomościami, budownictwem, ekonomią, itp.

W zamian oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w profesjonalnym zespole gwarantującym pogłębianie wiedzy
  • udział w cyklicznych, cotygodniowych szkoleniach z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (przy działalności gwarantujemy wsparcie partnerskiego biura rachunkowego)
  • progresywne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy i nauce
  • lekcje języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Prezentacja firmy

Parama oznacza „wsparcie” i tak też najkrócej można określić zakres nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta