Asystent administracyjny/Analityk

OTTO Work Force

Kędzierzyn Koźle, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref.: SM/AAA/09/2016

Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie recepcji firmy, nadzór ruchu osobowego oraz pojazdów osobowych i ciężarowych
  • obsługa telefonów przychodzących na centralę firmy (rozmowy międzynarodowe) oraz poczty
  • inne prace wspierające administrację oraz porządek w firmie

oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • dynamiczne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju

wymagania:

  •  co najmniej średnie wykształcenie
  • dobra znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office w tym praktyczna znajomość Excel'a
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • sumienność, dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista, umiejętność komunikowania się

dodatkowe atuty kandydatów:

  • wyższe wykształcenie, ewentualnie studia zaoczne w trakcie
  • bardzo dobra znajomość jęz. obcego umożliwiająca wykonywanie tłumaczeń
  • prawo jazdy
  • dobra prezencja

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.