Asystenka Zarządu i Księgowości

B&E Expertise Sp. z o.o.

Warszawa, 02-791, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań będzie należało:

• Kompleksowe wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach

• Umawianie spotkań i koordynowanie kalendarza Członka Zarządu

• Weryfikacja, akceptacja oraz rozliczanie bieżących faktur zakupowych

• Zarządzanie obiegiem dokumentów i przepływem informacji w firmie

• Redagowanie pism, odpowiedzi do klientów i partnerów biznesowych

• Przyjmowanie i obsługa gości odwiedzających firmę

• Współpraca z kurierami, korporacjami taxi i innymi dostawcami firmy

• Zamawianie artykułów biurowych

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

• Wsparcie Działu Księgowości w zakresie prowadzenia uproszczonej księgowości

Wymagania

· doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim

· znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną konwersację

· doskonałe umiejętności organizacyjne

· umiejętność budowania pozytywnych relacji

· terminowość w realizacji powierzonych zadań

· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów Comarch Optima i Płatnik

· możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

B&E Expertise Sp. z o.o. - biuro rachunkowe <br/> <br/>Działamy na pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat