BlueVision & IP:tourism

Asystenka Biura

Od: BlueVision & IP:tourism
Miejsce pracy: 03-606 Warszawa

Opis stanowiska pracy:
Firma Ip:tourism (marketing internetowy) mieszcząca się na warszawskim Bemowie, poszukuje osoby do obsługi recepcji, prowadzenia spraw administracyjnych oraz spraw zlecanych jako asystentka.

  • organizacja i prowadzenie recepcji biura,
  • zarządzanie korespondencją: przychodzącą, wychodzącą, przesyłkami kurierskimi,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności firmy i prac zleconych,
  • sporządzanie pism i dokumentów, wysyłka korespondencji,
  • bieżące administrowanie biurem firmy (zaopatrzenie biura),
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych,
  • obsługa posprzedażowa klientów (kontakt telefoniczny, przygotowanie edycja reklam dla klientów),
  • aktualizowanie treści w portalach internetowych,

O kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • umiejętności wyszukiwania informacji,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • kreatywności i samodzielności w działaniu,
  • sprawnego poruszania się w środowisku internetowym,
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów,
  • prawa jazdy,
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • udział w wielu ciekawych projektach związanych z rozwojem firmy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Mile widziane:

  • znajomość programu Photoshop lub innego programu graficznego
  • umiejętność przygotowania prezentacji w programie Power Point
  • umiejętność negocjacji

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji".