Asysten projektanta kolejowego

RDK Projekt Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta kolejowego. Pracujemy przy realizacji projektów dla infrastruktury kolejowej na terenie całego kraju. Oferujemy pracę w młodym zespole i możliwość rozwoju zawodowego. Używamy profesjonalnych narzędzi wspomagających procesy projektowania oraz współpracujemy z wieloma specjalistami z rożnych branż około kolejowych. Nie wymagamy doświadczenia, ale jest ono mile widziane.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo ze specjalnością kolejową (ewentualnie ostatni rok studiów);
• obowiązkowo znajomość oprogramowania komputerowego do projektowania CAD/Bentley;
• mile widziana znajomość programów do kosztorysowania typu Norma Pro;
• umiejętność pracy w zespole;
• prawo jazdy kat. B;
• mile widziana znajomość języków obcych.

Prezentacja firmy

RDK PROJEKT to biuro projektowe działające w zakresie budownictwa drogow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie