Asysten produkcji - wysylka sadzonek truskawek

Pran Sp. z o.o.

Venlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest hodowca krzewow i kwiatow ktore dostarczane sa do wielu klientow w Europie.

Poszukujemy kandydatek/ow do pracy na stanowisku Asystent Produkcji przy czyszczeniu sadzonek truskawek

Glowne zadania:

Czyszczenie i pakowanie sadzonek

Czyszczenie odbywa sie przy stole za pomoca nozyka.

Oczyszczone sadzonki pakowane sa do opakowan

Praca moze sie rowniez odbywac w pozycji na kolanach

Wymagania

Osoba elastyczna
szybko sie uczaca
otwarta i zmotywowana
dyspozycyjna w czasie swiat Bozego Narodzenia

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo