Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Dyrektora Zarządzającego w codziennych zadaniach, w szczególności za:

- przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, raportów i analiz
- zarządzanie bieżącymi aktywnościami przy obsłudze filii i partnerów biznesowych
- prowadzenie kalendarza spotkań z partnerami biznesowymi
- uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
- nadzorowanie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów
- uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez firmę
- wsparcie administracyjne dla działu Marketingu i PR

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego
- min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- silnej orientacji na cel oraz bardzo dobrej organizacji pracy
- dobrej znajomości pakietu MS Office
- komunikatywności i asertywności
- znajomość e-marketingu mile widziana

Prezentacja firmy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół język... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat