Associate Software Engineer

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Rozwoju Oprogramowania - Rockwell Software w Katowicach pracuje nad szerokim spektrum produktów, m. in. urządzeniami do sterowania automatycznego, systemami klasy Manufacturing Execution System (MES) dla branży farmaceutycznej, systemami informacyjnymi dla przemysłu oraz rozwiązaniami dotyczącymi zbierania i obróbki danych z lini produkcyjnych. Centrum jest częścią Rockwell Automation, wiodącego na rynku światowym dostarczyciela rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, inżynieryjne lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole
  • Znajomość jednego z języków programowania: C# lub C++ lub Java

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu desktop
  • Znajomość zasad projektowania obiektowego i podstawowych wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Praktyka w stosowaniu podejścia Test Driven Development (programowanie testów jednostkowych, automatyzacja testów funkcjonalnych)
  • Doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej

Obowiązki

  • Współuczestnictwo w rozwoju oprogramowania Rockwell Automation w zakresie przygotowania projektu i implementacji
  • Zapewnienie jakości kodu (testy jednostkowe, code review)
  • Współpraca w procesie tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w samodzielnym ośrodku badawczo-rozwojowym
  • Profesjonalne środowisko pracy kładące nacisk na wysoką jakość produktów
  • Dojrzały i efektywny proces inżynierii oprogramowania oparty na metodyce Agile SCRUM
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych

Aplikacje (CV, list motywacyjny) w języku angielskim proszę przesyłać poprzez formularz aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych