Associate Corporate / M&A

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Associate Corporate / M&AMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Uczestnictwo w procesach reorganizacji spółek (połączenia, przekształcenia, podziały, likwidacje)
  • Uczestnictwo w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć (negocjacje, due diligence, przygotowanie projektów umów i innych dokumentów)
  • Sporządzanie raportów due diligence, opinii prawnych oraz memorandów
  • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

  • Miniumim 4 lata doświadczenia pracy w kancelarii prawnej przy transkacjach M&A i obsłudze korporacyjnej klientów
  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • Biegła znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Komunikatywność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie na wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.