Associate Banking and Finance

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Associate do zespołu Banking & Finance

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa kancelaria prawna, z siedzibą w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie, weryfikacja oraz konsultowanie umów i innych dokumentów prawnych
  • Przygotowywanie analiz, opinii i researchów prawnych
  • Sporządzanie dokumentów zabezpieczających w procesach finansowania i refinansowania
  • Udział w negocjacjach
  • Kontakt z urzędami, sądami i innymi instytucjami
  • Udział w audytach prawnych
  • Kontakt z klientami kancelarii

Profil kandydata

  • ukończone studia prawnicze
  • tytuł aplikanta adwokackiego lub radcowskiego (lub uzyskany tytuł)
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej
  • zainteresowanie prawem bankowym i finansowym
  • posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu dokumentacji kredytowej oraz dokumentów zabezpieczeń
  • bardzo dobra znajomość anglojęzycznej terminologii prawniczej
  • umiejętność wyszukiwania i stosowania orzecznictwa oraz analizowania przepisów prawnych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie zajęć sportowych)
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia przy obsłudze ciekawych, różnorodnych i prestiżowych transakcji o zasięgu międzynarodowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page