Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

ASP.NET MVC Developer

Nr ref.: 13421
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie aplikacji w technologii .Net
  • współpraca z Kierownikiem przy realizacji projektów
  • projektowanie rozwiązań na potrzeby organizacji

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku programisty .Net
  • praktyczna znajomość C#
  • znajomość zasad projektowania obiektowego i notacji UML
  • znajomość środowiska .Net 3.5/4/4.5 (Visual Studio 2010/2012)
  • znajomość ASP.Net,  ASP.Net MVC 2/3/4, WCF, technologii AJAX
  • znajomość narzędzi ORM (EntityFramework, NHibernate)
  • znajomość SQL (MS SQL Server 2008/2012)
  • znajomosć narzędzi i bibliotek związanych ze standardem XML

Oferta:
  • praca w profesjonalnym środowisku
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)