ASP .NET MVC Developer

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Katowice
ASPNETMVC_KTW
Zadania

Budujemy zespół, który będzie rozwijał innowacyjny system analityczny, zbierający i agregujący obszerne ilości danych dla firm z branży hotelarskiej na całym świecie. System działa w chmurze (MS Azure), a jego architektura oparta jest o mikroserwisy. Pracujemy w SCRUM.

Stos technologiczny:
•    ASP. NET MVC 4.0
•    MS Azure
•    Visual Studio 2013/2015
•    ReSharper
•    RESTful Web Services
•    WCF
•    MS SQL Server
•    GIT

Pożądany profil

•    Doświadczenie w programowaniu C# / ASP .NET MVC
•    Znajomość RESTful Web Services, WCF
•    Doświadczenie w MS SQL Server oraz Entity framework
•    Znajomość mapowania obiektowo-relacyjnego; Git
•    Chęć rozwoju, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
•    Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację
•    Doświadczenie z Microsoft Azure będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

•    Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy kilkukrotnie tytuł „Great Place to Work in Poland"
•    Udział w międzynarodowym projekcie przy tworzeniu autorskiego systemu, dedykowanego klientom na całym świecie (R&D)
•    Atrakcyjne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz pakiet benefitów
•    Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
•    Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach menedżerskich
•    Jasny system oceny i feedback
•    Możliwość zmiany projektu i tym samym zdobywania cennego doświadczenia w różnych branżach oraz technologiach

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie