Cyclad Sp. z o.o.

ASP.NET Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy specjalizującej się w dedykowanych aplikacjach webowych, rozwiązaniach mobilnych oraz portalach internetowych poszukujemy ASP.NET Developerów.

Opis stanowiska:

  • Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz najnowszych technologiach i frameworkach (MVC5, Knockout, Unity, jQuery, SignalR)
  • Praca w środowisku międzynarodowym przy rozwoju aplikacji biznesowych
  • Możliwość rozwoju umiejętności programistycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, pokrewne lub ostatnie lata studiów
  • Praktyczna znajomość języka C#/VB.NET oraz ASP.NET MVC
  • Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL Server
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość technologii webowych JavaScript, HTML, CSS, jQuery
  • Znajomość XAML/Silverlight
  • Umiejętność cięcia projektów PSD do HTML/CSS
  • Znajomość systemów CMS

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę/umowę B2B
  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.