LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Area Sales Supervisor

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 0012581
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych;
  • Realizacja planów strategicznych i celów Firmy;
  • Osiąganie długo i krótkoterminowych celów ustalonych wcześniej z przełożonym;
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata);
  • Znajomość branży maszyn i narzędzi budowlanych;
  • Rozwinięte zdolności sprzedażowe;
  • Orientacja na realizacje celów;
  • Umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych z klientem;
  • Znajomość technik negocjacyjnych;
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dojrzałość biznesowa;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Systematyczność.

Oferta:

  • Praca w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z bardzo mocno rozpoznawalną marką
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy;
  • Duża samodzielność w ramach pełnionych obowiązków;
  • Realny wpływ na politykę sprzedaży w Firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.