Area Sales Supervisor

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0012274
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych;
• Realizacja planów strategicznych i celów Firmy;
• Osiąganie długo i krótkoterminowych celów ustalonych wcześniej z przełożonym;
• Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Oczekiwania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata);
• Znajomość branży maszyn i narzędzi budowlanych;
• Rozwinięte zdolności sprzedażowe;
• Orientacja na realizacje celów;
• Umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych z klientem;
• Znajomość technik negocjacyjnych;
• Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Dojrzałość biznesowa;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Systematyczność.

Oferta:

• Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy;
• Dużą samodzielność w ramach pełnionych obowiązków;
• Realny wpływ na politykę sprzedaży w Firmie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.