Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Realizacja planów strategicznych i celów Firmy;

• Realizacja krótko i długo terminowych celów, ustalonych wcześniej z przełożonym;

• Szkolenie i rozwój podległych członków zespołu;

• Delegowanie obowiązków oraz kontrolowanie działań zespołu na podstawie analizy danych;

• Zarządzanie podległym obszarem;

• Ocena kompetencji i wydajności pracy zespołu.

Wymagania

Oczekiwania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;

• Wykształcenie wyższe, magisterskie;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Orientacja na klienta oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;

• Orientacja na rozwój i osiąganie celów;

• Umiejętność szybkiego uczenia.

Oferta:

• Częste szkolenia;

• Możliwość wyjazdów zagranicznych;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Bogaty pakiet benefitów;

• Samochód służbowy;

• Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie