Area Sales Manager (sprzęt dozujący i do malowania mokrego)

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

OTTO Polska jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej kompleksowe i innowacyjne rozwiązania w produkcji i projektowaniu urządzeń w dziedzinie malowania, tłoczenia dozującego i natryskiwania proszkowego,

OTTO Polska pilnie poszukuje Kandydatów w Polsce Południowej zainteresowanych pracą na stanowisku:
Area Sales Manager
(sprzęt dozujący i do malowania mokrego)
Nr ref. ASM/MO/05/2016

Obowiązki:

obsługa Klientów na terenie Polski Południowej (śląskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie),
budowa i rozszerzanie bazy potencjalnych Klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości współpracy z dotychczasowymi Kontrahentami firmy,
prezentowanie oferty handlowej spółki, negocjacje i koordynacja realizacji zamówień,
bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
realizacja celów sprzedaży, przygotowywanie okresowych raportów.

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Doradcy techniczno-handlowego, Inżyniera sprzedaży, Regionalnego Kierownika Sprzedaży w branży technicznej (przemysłowej, produkcyjnej, automotive) - warunek konieczny,
wykształcenie wyższe techniczne,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, systematyczność,
komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami,
umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedażowych,
czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji Kandydata (dodatkowo system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników),
samodzielne, ciekawe i pełne wyzwań stanowisko,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.