Area Sales Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Area Sales ManagerMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Handlowym odpowiadających za rynek tradycyjny w województwie zachodniopomorskim i lubuskim,
  • Negocjacje z lokalnymi dystrybutorami i sieciami lokalnymi,
  • Zapewnienie standardów jakościowych i egzekucyjnych,
  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych,
  • Ocena i analiza bieżących działań, praca na wskaźnikach,
  • Dbałość o wdrażanie i utrzymanie standardów firmy,
  • Wdrażanie i szkolenia podległych pracowników,
  • Rekrutacja pracowników

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. w branży FMCG,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dystrybutorami rynku tradycyjnego (typu Stanro lub Delta),
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Umiejętność myślenia strategicznego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premie sprzedażowe
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy min. samochód służbowy
  • Dodatkowe benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.