AREA SALES MANAGER MB TRUCKS

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • analiza bieżącej sytuacji w odniesieniu do sprzedaży dealera
  • regularne oceny działań dealerów
  • wsparcie przy negocjacjach z klientami kluczowymi
  • opiniowanie i zatwierdzanie do realizacji podejmowanych przez dealera lokalnych działań marketingowych
  • doradztwo i współpraca z Zarządem i Kierownictwem Stacji
  • organizowanie regularnych spotkań działów zajmujących się obsługą klienta
  • doradztwo na podstawie aktualnej wiedzy nt. rozwoju rynku, działań konkurencji itp.
  • uczestnictwo w imprezach lokalnych organizowanych dla klientów przez dealerów
  • pomoc w sprzedaży samochodów wolnych
  • analiza procesu terminowości dostaw pojazdów do dealerów
  • analiza pracy sprzedawców
  • kontrola stanu samochodów testowych i stopnia ich wykorzystania
  • raporty z bieżącej wielkości sprzedaży / zamówienia / samochody wolne / samochody testowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub technicznym,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów użytkowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość aplikacji z pakietu MS Office
  • znajomość rynku samochodowego
  • wiedza na temat finansowych i podatkowych aspektów sprzedaży
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne, analityczne i negocjacyjne
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • nowe doświadczenia, możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • umowę o pracę oraz konkurencyjny pakiet benefitów
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.