Area Sales Manager Construction Products

Archibud Sp. z o.o.

Gdańsk,Gdynia,Sopot,, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W ramach współpracy partnerskiej dla naszego sztandarowego Klienta światowego lidera w produkcji maszyn budowlanych i narzędzi diamentowych m.in. dla sektora budowlanego czy przemysłu kamieniarskiego, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za:

Zakres obowiązków:
• realizacja planów sprzedażowych na terenie – woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie do linii Warszawy,
• obsługa firm budowlanych, inwestycji w zakresie maszyn, urządzeń, techniki cięcia i wiercenia w betonie/stali
• rozbudowa sieci sprzedaży na podległym terenie
• dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
• doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (szkolenia i materiały w języku angielskim)
• doświadczenie w sprzedaży maszyn i narzędzi budowlanych itp.
• wykształcenie min. średnie techniczne
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
• zdecydowanie do działania i silna orientacja na cel
• umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, budowania długotrwałych relacji
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (bardzo częste wyjazdy służbowe)
Oferowane:
• umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• pracę w światowej korporacji o wieloletniej tradycji
• bogaty pakiet socjalny
• narzędzia niezbędne do realizacji zadań

Prezentacja firmy

Archibud Sp. z o.o. powstała w 2007 roku. Przedmiotem działalnośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi