Opis stanowiska pracy

TOWIMOR S.A.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

AREA QUALITY MANAGER

Miejsce pracy: Chiny

Obowiązki:

  • oddelegowanie do pracy w Chinach
  • wdrażanie i podtrzymywanie standardów jakości
  • opracowywanie norm jakościowych dla nowych technologii
  • organizowanie wewnętrznych systemów zarządzania jakością
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów
  • monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • gotowość do długotrwałych wyjazdów służbowych
  • doświadczenie w zawodzie (mile widziane)
  • znajomość nowoczesnych metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych związanych z wykonywanymi obowiązkami

Oferujemy:

  • profesjonalne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  •  pakiet socjalny
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym

Prezentacja firmy

Firma projektowo-produkcyjna. Dostarczamy urządzenia na statki, d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria