Kelly Services Poland Sp. z o.o.
Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.
Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Area Manager

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie dużymi zespołami w dynamicznym i wymagającym środowisku pracy
  • Motywowanie pracowników i pobudzanie ich kreatywności
  • Utrzymania standardów BHP, promowanie wśród współpracowników kultury bezpieczeństwa pracy
  • Zarządzanie zespołami powołanymi do usprawnienia procesów operacyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w centrum logistycznym w zgodzie ze standardami firmy

Oczekiwania:

Posiadanie zdolności przywódczych i umiejętność zarządzania dużym zespołem, zwłaszcza w zakresie motywowania współpracowników

Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

Wysokie umiejętności interpersonalne

Umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia oraz oceny sytuacji i procesów zachodzących w zespole

Orientacja na cel i realizację zadań

Łatwość szybkiego podejmowania decyzji i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Wykształcenie wyższe na kierunku logistyka, spedycja lub pokrewne

MBA mile widziane

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Bardzo dobra znajomość programu Excel

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w centrum dystrybucyjnym, logistycznym lub magazynowym będzie atutem.

Oferujemy:

Ciekawy zakres obowiązków w dynamicznym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę