ManpowerGroup Sp. z o.o.

Area Manager ds. Logistyki

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych
  • Merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
  • Kontrola postępów pracy Team Leaderów
  • Monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi we współpracy z Area Managerami z innych oddziałów firmy
  • Planowanie zasobów ludzkich według potrzeb procesów logistycznych
  • Opracowywanie i monitorowanie osiągania wyznaczonych celów w kontekście logistyki
  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
  • Prowadzenie rozmów z pracownikami
  • Raportowanie do kierownika oddziału

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce każdego dnia
  • Możliwości dalszego rozwoju

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials