Global Cosmed Group SA
Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN i KRET.

Obecnie poszukujemy, do należącej do NASZEJ grupy kapitałowej spółki Global Cosmed Group S.A. w Jaworze, kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

AREA KEY ACCOUNT EXECUTIVE

Miejsce pracy: Piła, Wałcz, Oborniki k. Poznań

Opis stanowiska:

  • współpraca z hurtowniami i sprzedawcami detalicznymi na podległym obszarze,
  • nadzór i rozbudowa dotychczasowych struktur dystrybucji,
  • monitorowanie i analiza danych dotyczących rynku,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • gotowość do pracy w systemie zadaniowym,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności organizacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży kosmetyczno-chemicznej oraz odbyte szkolenia z zakresu technik sprzedaży i negocjacji handlowych będą dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów
  • samochód służbowy
  • szkolenia
Aplikacje z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.