CURRENDA Sp. z o.o
Currenda Sp. z o.o. to główny dostawca rozwiązań dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nasza codzienna praca polega na merytorycznym i informatycznym wsparciu realizacji ochrony prawnej, jaką polskie prawo gwarantuje Tobie, Twojej Rodzinie i milionom osób znajdujących się pod jurysdykcją sądów Rzeczypospolitej.

Aktualnie poszukujemy:

ARCHIWISTA

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i archiwizacja akt komorniczych
  • Porządkowanie akt komorniczych tj. segregowanie i systematyzacja akt
  • Niszczenie dokumentacji niearchiwalnej
  • Wyjazdy delegacyjne

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie:

  • Znajomość przepisów archiwalnych
  • Znajomość środowiska Windows i Microsoft Office
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w archiwizacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych
  • Uprawnienia na użytkowanie wózków widłowych

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze, z doświadczonymi współpracownikami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Karta MultiSport,
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Owoce do biura
  • Dofinansowanie do urlopów
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Currenda Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 703A, 81-853 Sopot, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.).".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.