Opis stanowiska pracy

AP Szczepaniak pracownia projektowa poszukuje kandydatów na stanowisko Asytenta Kierownika Projektu oraz Kierownika Projektu :

ASYSTENT ARCHITEKTA/ARCHITEKT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku architektura
  • Doświadczenie przy realizacji projektów mieszkaniowych i/lub użyteczności publicznej
  • Znajomość oprogramowania ArchiCAD. i/lub. AutoCAD ewentualnie REVIT
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialne podejście do pracy, duże zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)”

Prezentacja firmy

Biuro Architektoniczne AP Szczepaniak Sp.z o.o.sp.k. o ugruntowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria