Michael Page Michael Page

Architekt

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projekt od wstępnej koncepcji aż do koordynowanie na etapie realizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowe studio projektowe należące do dużej grupy kapitałowej które od ponad 3 lat prowadzi prestiżowe i nowoczesne projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Analiza ryzyka związanego z inwestycją, przygotowywanie analiz i koncepcji w zakresie planowanych projektów,
  • Prowadzenie, koordynacja i nadzorowanie procedur administracyjnych związanych z procesem przygotowania inwestycji,
  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie przygotowania dokumentacji budowlano-wykonawczej,
  • Weryfikacja wielobranżowej dokumentacji projektowo-budowlano-wykonawczej będącej podstawą realizacji procesu inwestycyjnego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architekt)
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia przy projektach budowlanych
  • Wymagane pełne uprawnienia budowlane
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji takich jak budynki industrialne fabryki lub elektrownie
  • Bardzo dobre zrozumienie eco technologii oraz pre-fab konstrukcji
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych, przepisów PPOŻ i sanitarnych,
  • Samodzielność, dokładność sumienność, zaangażowanie,
  • Znajomość pakietu Ms Office i oprogramowania AutoCad, Archicad, Photoshop, Revit
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Realny wpływ na strategię i wynik realizowanych projektów,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym i przestronnym biurze w samym centrum Warszawy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page