C13 Architektura Stosowana (zewnątrz)

ARCHITEKT

Od: C13 Architektura Stosowana (zewnątrz)
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Architektura

ZADANIA

• Opracowanie wstępnych koncepcji
• Sporządzanie rysunków wykonawczych
• Opracowywanie projektów budowlanych
• Weryfikacja dokumentacji projektowej
• Nadzorowanie zmian wprowadzanych do projektu
• Współpraca z zewnętrznymi pracowniami branżowymi
• Koordynacja projektów branżowych w trakcie prac projektowych
• Udział w naradach koordynacyjnych i spotkaniach projektowych
• Opracowanie projektów aranżacji wnętrz
• Sporządzanie inwentaryzacji

WYMAGANIA

• Biegła znajomość i umiejętność pracy w AutoCad oraz w SketchUp (warunek)
• Umiejętność pracy w 3DStudio i w Photoshop (dodatkowy atut)
• Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej (dodatkowy atut)
• Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata (warunek), optymalnie 3 lata lub więcej
• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
• Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność.
• Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

OFERUJEMY

• Możliwość pracy przy ciekawych, ambitnych projektach
• Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
• Uczestniczenie w pracy przy projekcie od koncepcji po realizację
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia a także zaangażowania i efektów pracy (wynagrodzenie podstawowe plus premie zadaniowe)
• Możliwość długoterminowej współpracy w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub umowę o pracę

O PRACOWNI

C13 Architektura Stosowana Sp. z o.o. to pracownia z doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Tworzymy projekty indywidualne, powstające w odpowiedzi na potrzeby konkretnego klienta. Zajmujemy się zarówno projektami budynków jak i wnętrz. Stawiamy na dobry dizajn, współczesną stylistykę i funkcjonalność oraz na kompleksową obsługę klienta w sympatycznej atmosferze.