Murapol S.A.
Jesteśmy deweloperem nr 1 w Polsce. Ofertę nowych mieszkań Murapolu wybiera najwięcej klientów. Nasze osiągnięcia - rekordową liczbę sprzedanych mieszkań, innowacyjny i skuteczny model biznesowy, są tematem artykułów w opiniotwórczych mediach, takich jak: "Forbes", "Gazeta Wyborcza", "Onet" czy "Dziennik Gazeta Prawna". Najważniejszymi ambasadorami naszej marki są mieszkańcy zrealizowanych przez Murapol inwestycji. Od 2001 roku zaufało nam już ponad 16,5 tys. osób. Dziś polecają nasze mieszkania swoim najbliższym.

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Oświęcim, Andrychów, Żywiec, Skoczów, Cieszyn)

AR/KR/02/2016

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz i koncepcji w zakresie pozyskiwania i przygotowania inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych związanych z pozyskiwaniem warunków technicznych i pozwoleń na budowę
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
  • Znajomość obsługi alternatywnych programów do projektowania np. Revit, ArchicCad, Allplan etc.
  • Znajomość programów graficznych Photoshop, Corel Draw oraz programów do modelowania 3d np. SketchUp, 3d Studio Max
  • Biegła obsługi komputera - Pakiet Office
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • Rzetelność , dokładność, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania
  • Efektywność w pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy projektowej będzie dodatkowym atutem, mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów mieszkaniowych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Prosimy u umieszczenie nr referencyjnego w temacie wiadomości.