Architekt ze znajomością Archicad / Kraków

Rijnboutt Sp. z o.o.

30-701 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Filia holenderskiego biura architektonicznego Rijnboutt poszukuje osoby na stanowisko Architekt do pracy w biurze w Krakowie.

Oczekiwania:
- co najmniej 5 letnie doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej we wszystkich fazach projektowych,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (konieczność współpracy z zagranicznymi projektantami)
- bardzo dobra znajomość środowiska Archicad

CV z listem motywacyjnym oraz portfolio prosimy przesyłać z dopiskiem – Architekt
Oferujemy:
dobrą atmosferę pracy, zatrudnienie na etat w pełnym wymiarze, pracę nad ciekawymi projektami w technologii BIM, możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura