Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Architekt wnętrz

Miejsce pracy: 53-413 Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie projektów aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz uzgodnienia dotyczące aranżacji
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej
  • Wybór materiałów wykończeniowych
  • Nadzór na realizacją projektów
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego o profilu architektonicznym
  • Praktycznej znajomości programu ArchiCAD, Photoshop, Adobe Design
  • Znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (okolice pl. Dominikańskiego)
  • Komfortowe wrunki pracy w nowoczesnym biurowcu
  • Pełną wyzwań pracę przy projektach międzynarodowych marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.