Architekt systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109839

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta – firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy:
Architekt systemowy w obszarze usług Lokalizacyjnych oraz Reklamy Mobilnej
Przewidywany okres współpracy: co najmniej do końca 2018r. (z możliwością przedłużenia)
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Godziny biurowe (9 - 17)

Zadania:
Praca w zespole zajmującym się rozwojem systemów teleinformatycznych w domenie usług dodanych (VAS)
Udział w projektach w roli architekta systemowego, tworzenie nowych platform, modyfikacja funkcji istniejących systemów
Tworzenie systemów teleinformatycznych od fazy projektowania koncepcji architektonicznej poprzez precyzowanie wymagań technicznych, tworzenie zapytania ofertowego, weryfikację ofert, wybór dostawcy, technicznie wsparcie w procesie wytwórczym oprogramowania po etap integracji, testów i koordynacji wdrożeń
Praca w zespole projektowym, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie i nadzorowanie zlecanych prac
Wsparcie w procesie realizacji testów oraz koordynacji wdrożeń na środowiska testowe i produkcyjne

Wymagania
Wykształcenie wyższe (inżynierskie/magisterskie) o specjalności informatyka lub telekomunikacja
Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu lub utrzymaniu systemów informatycznych
Praktyczna znajomość rozwiązań i technologii internetowych (HTTP, Web Services, JMS, sieci TCP/IP)
Znajomość języka PL/SQL
Znajomość MS Windows Server, MS SQL Server
Znajomość narzędzi typu JMeter, SoapUI, Wireshark lub pokrewnych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobre umiejętności analityczne, komunikatywność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem
Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
Znajomość technologii ASP.NET, ADO.NET, T-SQL
Znajomość technologii 2G, 3G, 4G, 5G
Znajomość działania usług dodanych SMS, MMS, usługi lokalizacyjne
Znajomość protokołów SMPP, MM7, MLP
Znajomość standardu MIME
Znajomość UML oraz narzędzi projektowych: Enterprise Architect

Ponadto oferujemy:
Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland