Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta,  Banku będącego  liderem na rynku consumer finance w Polsce,  poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

                                         Architekt Systemów IT

Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Pracodawca,  który  uzyskał w zeszłym roku  prestiżowy tytuł Top Employer,  oferuje ciekawe i ambitne wyzwanie związane z cyfrową transformacją organizacji oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie finansowej. Daje dużą samodzielność działania oraz atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Zadania:

  • Projektowanie architektury systemów informatycznych w uzgodnieniu pozostałymi departamentami IT,  w celu zapewnienia zgodności ze standardami korporacyjnymi, w obszarze wytwarzania oprogramowania;
  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania w oparciu o narzędzia Enterprise Architect oraz TFS;
  • Koordynacja pracy programistów w ramach poszczególnych projektów;
  • Dbanie o jakość i wydajność wytwarzanego oprogramowania oraz jego zgodność z najlepszymi praktykami oraz standardami korporacyjnymi;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie integracji systemów oraz opiniowanie dostarczanych przez nich rozwiązań technologicznych;
  • Wypracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania.

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise;
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT;
  • Znajomości technologii Microsoft w obszarze wytwarzania oprogramowania
  • (w szczególności MS SQL, .Net, MVC);
  • Znajomość narzędzi i technologii: Enterprise Architect, TFS, Integracyjnych Szyn Danych (mile widziana znajomość Oracle Service Bus), statycznej analizy kodu;
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów (SOAP, REST);
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT;
  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu długiem technologicznym;
  • Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości.

Prezentacja firmy

ARFA HR jest teamem pasjonatów i praktyków i to nas wyróżnia. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems