Architekt Systemów Informatycznych(branża telekomunikacyjna)

Asseco Poland S.A.

Katowice, śląskie

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • Projektowanie i dokumentacja architektur złożonych rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie ofert - przygotowywanie wsadów merytorycznych, wyceny
  • Przydzielanie i rozliczanie zadań w zespole wytwórczym
  • Współpraca z klientem i analitykami

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe technniczne(preferowane wykształcenie informatyczne)
  • Doświadczenie przy projektowaniu złożonych środowisk informatycznych
  • Umiejętność projektowania różnorodnych modeli komunikacji pomiędzy systemami
  • Dobra orientacja we współczesnych technologiach i wzorcach architektonicznych
  • Bardzo dobra znajomość obszaru Telko
  • Umiejętność szacowania pracochłonności i wymiarowania zespołów wytwórczych
  • Czynna znajomość UML i narzędzi wspomagających (np. EA)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją oraz osobami anglojęzycznymi)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w silnym reżimie czasowym
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, samodzielność
  • Zorientowanie na cel

Mile widziane:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem wytwórczym

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.