Opis stanowiska pracy

YouNeedIT Sp. z o.o. Sp. k.

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów  programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.

W związku z rozwojem innowacyjnego produktu na rynek globalny, poszukujemy osób na stanowisko:

Architekt/Starszy Programista .Net

Kraj: Polska

Województwo: dowolne (dla osób spoza Warszawy praca zdalna)

Ilość wakatów: 3

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania współbieżnego i obiektowego
  • zdolności do projektowania i implementacji rozbudowanych algorytmów przetwarzających duże ilości danych
  • bardzo dobra znajomość języka C# i .Net4 (lub poparta wiedzą determinacja do przekwalifikowania na platformę .net)
  • umiejętność zrozumiałego wypowiadania myśli i argumentacji słuszności przyjętych rozwiązań

Mile widziane:

  • znajomość teorii i systemów BigData
  • znajomość teorii systemów bazodanowych i hurtowni danych
  • znajomość języka Java
  • znajomość języka Scala
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • ciekawą i zajmującą pracę w bardzo kompetentnym zespole, przy innowacyjnym rozwiązaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • elastyczną formę zatrudnienia, w tym pracę zdalną
  • ubezpieczenie zdrowotne

Jeżeli uważasz że nie spełniasz wymienionych wyżej wymagań, ale jesteś uzdolniona(y) w naukach ścisłych, potrafisz programować i jesteś zdecydowana(y) poświęcić dodatkowy czas na rozwój własny – prosimy skontaktuj się z nami.

Prezentacja firmy

<br/>Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych