Architekt Rozwiązań (AR/WRO/KS)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego wrocławskiego klienta, firmy z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Rozwiązań

Opis stanowiska:

  • projektowanie i dokumentowanie rozwiązań, integracja i opiniowanie rozwiązań zewnętrznych dostawców
  • rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe Banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Departamencie oraz najlepszymi praktykami branżowymi
  • parametryzowanie i konfigurowanie testowych systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych Banku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty multisport
  • zniżki w restauracjach
  • wejściówki do kina
  • ubezpieczenie zdrowotne w Luxmed
  • premia kwartalna w zależności od wyników
  • wyjazdy integracyjne
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne na potrzeby projektowe

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość wzorców architektonicznych i integracyjnych
  • Mikroserwisy
  • EDA
  • CQRS
  • architektura sześciokątna
  • REST
  • znajomość współczesnego, skalowalnego stosu JVM (np. Spring Boot, Spring Cloud, Netflix OSS)
  • umiejętność projektowania złożonych systemów informatycznych
  • znajomość UML
  • umiejętność projektowania zgodnego z Domain Driven Design
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość procesów biznesowych skupionych wokół procesu udzielania pożyczek
  • znajomość framework'ów architektonicznych
  • doświadczenie w dekompozycji architektury monolitycznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media