Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko asystent architekta, architekt.
Osoba będzie odpowiedzialna za sporządzenie koncepcji, oraz dokumentacji na etapie projektów budowlanych i wykonawczych dla obiektów użyteczności publicznej.

Prosimy o przesłanie CV i portfolio wykonywanych projektów. Prosimy o wskazanie projektów przy których Pan/Pani brał czynny udział (faza, typ, wielkość, zakres czynności) w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wraz z krótkim opisem wykonywanych czynności.

Oferta ważna bezterminowo - realizujemy stały nabór zgodnie z rozwojem pracowni. Wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i dodatek success-based po zakończeniu danego etapu projektowego.

Wymagamy samodzielności w rozwiązywaniu zadań projektowych oraz co najmniej 1 rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Wymagania

Wymagania podstawowe:
- samodzielność,
- doświadczenie w zakresie projektowania obiektów usługowych, handlowych, użyteczności publicznej - minimum 1 rok na podobnym stanowisku,
- umiejętność przekazania idei,
- umiejętność obrony własnego rozwiązania projektowego,
- elastyczność w podejściu do tematu,
- poczucie estetyki,
- doświadczenie w realizacji uzgodnień międzybranżowych,
- doświadczenie w zakresie kontaktu z urzędem w toku postępowania o uzyskanie pozwolenia na budowę,
- biegła znajomość oprogramowania Autodesk AutoCAD,
- biegła obsługa pakietu biurowego MS Office (Word, Excel),
- znajomość oprogramowania do modelowania 3D - SketchUp,

Mile widziane:
- znajomość Autodesk Revit
- znajomość tematyki związanej z projektowaniem wnętrz,

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi projektowe dla odbiorców indywidualnych i instytucjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek success-based w oparciu o osiągane wyniki pracy
Branża / kategoria:
Praca Architektura