Architekt Mikroserwisów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126534

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 750-1050 zł netto+VAT/MD

Zadania:

  • Architektura systemu i projektowanie rozwiązań
  • Zebranie wymagań biznesowych i analiza luk, oceny wykonalności, przygotowanie specyfikacji technicznej (projekt wysokiego i niskiego poziomu, umowy o interfejsach)
  • Projektowanie architektury E2E i szczegółów integracji z UML i BPMN przy użyciu Enterprise Architect
  • Zarządzanie rozwojem środowiska programistycznego / testowego i produkcyjnego, przygotowanie i przeprowadzanie wdrożeń produkcyjnych
  • Formułowanie architektury środowiska z zastosowaniem procedur operacyjnych, standardów i najlepszych praktyk
  • Badanie nowych rozwiązań, które można zastosować do automatyzacji środowiska i migracji starszych aplikacji i komponentów infrastruktury
  • Udział w projektach strategicznych i transformacyjnych
  • Praca z technologiami HTTP, SSL / TLS, HTML, CSS, JS, Ajax, REST, SOAP, JSON, XML, JWT, SEO, WCAG, Apache, Nginx, Angular, React, Vue, jQuery, Jira, Confluence, Enterprise Architect, UML, BPMN, GIT, CI / CD

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w analizie systemu i projektowaniu architektury w technologii mikrousług
  • Dogłębna praktyczna znajomość integracji systemów w środowiskach rozproszonych, kontenetryzcji (Docker, K8s) i bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie w portalach internetowych i mobilnych, rozwiązaniach eCommerce i procesach sprzedaży online
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu Agile i zarządzaniu dostawami w modelu DevOps
  • Technologie: Spring Boot, Node.js, K8s, Docker, Consul
  • Znajomość baz danych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • praca przy ciekawych projektach z nowymi technologiami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland